Vernosť sa vypláca

Tags: KIA, Kontrola, Servis

novinka-foto

Jeep

ODMEŇTE SE ZA SPOLOČNE STRÁVENÉ ROKY

Každý vek prináša svoje výhody, vďaka našej ponuke to platí dvojnásobne. Čím staršie je vaše auto, tím väčšiu získate zľavu na nákup originálnych náhradných dielov. Originál tak zostane originálom, ktorý vám naviac namontujú naši vyškolení technici. Servis Jeep je tu pre vás.

Ako získať zľavu?

Stačí ak si dohodnete schôdzku a navštívite náš servis.


VEK VOZIDLA: 8 A VIAC ROKOV

30% zľava


VEK VOZIDLA: 5-7 ROKOV

20% zľava


VEK VOZIDLA: 3-4 ROKY

10% zľava
TLMIČE
Tlmiče sú kľúčovým prvkom odpruženia vozidla - závisí na nich stabilita vozidla, bezpečnosť a pohodlie jazdy. Poradia si s rôznymi nerovnosťami cesty, tlmia vibrácie a udržujú neustály kontakt kolies s povrchom vozovky.
FILTRE
Filtre poskytujú hneď niekoľko druhov ochrany, od ochrany zdravia vodiča a pasažierov, až po ochranu motora vozidla a životného prostredia. Udržiavanie filtračného systému vášho vozidla v optimálnom stave zvyšuje životnosť vozidla aj vašu bezpečnosť na cestách.
ROZVODOVÝ REMEŇ
Rozvodový remeň je súčasťou vozidla, ktorá zaisťuje synchronizáciu ventilov a piestov motoru. Vzhľadom k dôležitosti jeho funkcie je nevyhnutné ho po čase skontrolovať a v prípade potreby nechať vymeniť.
BRZDY
Brzdy musia byť kontrolované každých 10 000 km. Len tak budete mať istotu, že brzdové platničky aj kotúče sú v dobrom stave.
KLINOVÝ REMEŇ
Klinový řemen je jedným z najdôležitejších dielov motoru. Podobne ako v prípade rozvodového remeňa je i tu nutná pravidelná kontrola a v prípade opotrebenia okamžitá výmena. Ak ho nevymeníte včas, mohol by počas jazdy prasknúť a výazne poškodiť celý motor.
STIERAČE
Zimná sezóna predstavuje pre stierače výraznú záťaž a znižuje ich funkčnosť. Aby bola zaručená perfektná viditeľnosť v akýchkoľvek podmienkach, je nutné vymeniť ich raz ročne.

Objednanie do servisu


Zobraziť v mobilnej aplikácii: Nie

Zobraziť na portáli: Nie

Promovaná Novinka: Nie