NA DETAILOCH ZÁLEŽÍ

MOTOR-CAR DETAILING

Detailingové centrá v Banskej Bystrici, Bratislave a Košiciach.

V Motor-Car-e sa zameriavame na predaj a servis vozidiel značky Mercedes-Benz, Kia, Jeep, Fiat, Alfa Romeo, Hyundai, Opel.  V roku 2017 sme v Motor-Car Banská Bystrica otvorili naše prvé detailingové štúdio pod značkou Motor-Car Detailing. V roku 2022 sme otvorili ďalšie štúdia v Košiciach a v Bratislave.


V našich detailingových štúdiách sa venujeme profesionálnej ochrane laku vozidiel. Pracujeme s výrobkami svetoznámej japonskej firmy Modesta.

Modesta, známka kvality

Modesta je najexkluzívnejšia značka produktov na ochranu lakov vozidiel na svete. Japonské produkty Modesta vytvárajú tvrdý a vysokoodolný povlak podobný sklu, ktorý je zložený z najkvalitnejšieho kremíka. Táto merateľná vrstva je omnoho tvrdšia, ako je lak, a tým ho ochráni pred všetkými negatívnymi vplyvmi prostredia, ako sú poškrabanie alebo nárazy kamienkov.

Produkty Modesta boli vyvinuté poprednými japonskými vedcami a na vozidlá sú aplikované iba prísne výberanými detailermi vyznačujúcimi sa vysokou profesionalitou a vynikajúcou reputáciou.

PREČO SA OPLATÍ CHRÁNIŤ LAK?

Lak karosérie je v každom ročnom období vystavený rôznym vplyvom – slnečnému žiareniu, dažďovej vode, prachu, obletujúcim kamienkom, soli, resp. slanému prostrediu, vlhkosti, teplu, mrazu...., ale aj vtáčiemu trusu, stromovej miazge, pôsobeniu napadaného lístia atď.

Všetky tieto vplyvy v priebehu času zanechávajú svoju stopu na laku. Ak chcete dopad týchto vplyvov eliminovať na minimum, oplatí sa investovať do profesionálneho ošetrenia laku karosérie.

BUDE MOJE AUTO VYZERAŤ INAK?

Modesta vytvára jedinečný samočistiaci efekt a silnú hydrofóbnosť, lak tým bude výrazne čistejší a znížia sa nároky na jeho údržbu.

Aplikáciou produktov Modesta zároveň získate unikátny sklovitý lesk a vysoký kontrast farby a okrem iného v konečnom dôsledku zabránite aj vyblednutiu laku.


Detailingové centrá MOTOR-CAR DETAILING

Banská Bystrica                                                            
Motor-Car Banská Bystrica    
Zvolenská cesta 48
detailing.mcbb@motor-car.sk
+421 915 724 526

Bratislava                                                                      
Motor-Car Bratislava
Tuhovská 5
detailing.mcba@motor-car.sk
+421 2 4929 4444

Košice                                                                            
Motor-Car Košice
Dopravná 5
detailing.mcke@motor-car.sk
+421 918 424 239