Urobte správny krok

Tags: KIA, Kontrola, Servis

novinka-foto

Svet Mercedes-Benz EQ

E-mobilita v Mercedes-Benz


EQ – Electric Intelligence .

Nová značka pre elektromobilitu.

Komplexná elektromobilita od vynálezcu automobilu: Nová značka EQ zahŕňa oveľa viac ako len samotné vozidlo. EQ predstavuje rozsiahlu ponuku elektromobility pozostávajúcu z produktov, služieb a technológií.

EQ reprezentuje inteligentnú elektromobilitu a zvyčajne suverénnym spôsobom kombinuje atraktívny dizajn, mimoriadny pôžitok z jazdy, vysokú mieru praktickosti pri každodennom používaní a maximálnu bezpečnosť.

Nechajte sa inšpirovať budúcnosťou automobilu – zistite viac o sile elektrickej inteligencie.

Dizajn


Objavte dizajn EQ vo formáte XXL.

Napínavý dizajn, uvoľňujúci komfort.

Dizajnové prvky, ktoré boli špeciálne navrhnuté pre modelový rad EQ, dodávajú vozidlu EQV 300jeho napínavý a progresívny charakter – tak v exteriéri, ako aj v interiéri. Jedna vec však zostáva taká, ako to človek v prípade veľkopriestorovej limuzíny od Mercedes-Benz vždy očakáva: Aj EQV 300vás rozmaznáva svojím komfortom a funkčnosťou, ktoré sú pre túto značku typické.

Nabíjanie a servis


Jednoduché nabíjanie – všade.

Nabíjanie prostredníctvom nabíjacej skrinky, nabíjacej stanice alebo zásuvky.

EQV 300: spotreba elektrického prúdu v kWh/100 km: XX,X; emisie CO2 v g/km (kombinované): 0.[1]

Aj v otázke možností nabíjania presviedča vozidlo EQV 300[1] svojou flexibilitou: doma ho možno nabíjať prostredníctvom nabíjacej skrinky Mercedes-Benz alebo zásuvky; na cestách zase na verejných nabíjacích staniciach. Mimoriadne rýchlo možno vozidlo EQV 300[1] nabiť prostredníctvom výkonnej rýchlonabíjacej stanice IONITY s výkonom až 350 kW. Aj prostredníctvom nabíjacej skrinky Mercedes-Benz s výkonom až 22 kW môžete nabíjať niekoľkonásobne rýchlejšie ako prostredníctvom bežnej domovej zásuvky.

EQV vozidlá skladom

Zobraziť v mobilnej aplikácii: Nie

Zobraziť na portáli: Nie

Promovaná Novinka: Nie