Online predaj vozidiel

novinka-foto

Z pohodlia domova

Naša online ponuka vozidiel skupiny Motor-Car na celom Slovensku je pre vás k dispozícii aj v súčasnej situácii. Pre pohodlný výber vozidla a jeho zakúpenie sme pre vás pripravili pár užitočných informácií.

Kde nájdem ponuku vozidiel?

Kompletnú ponuku nových, predvádzacích a jazdených vozidiel nájdete na našej webstránke. V rámci vozidiel je možné využiť aj filtre podľa vašej preferovanej lokality.

Zobraziť ponuku vozidiel

Vybral som si vozidlo z ponuky, čo teraz?

V prípade záujmu o konkrétne vozidlo môžete kontaktovať predajcu, ktorého kontaktné údaje sú viditeľné v ponuke vozidla. V prípade, že chcete kontaktovať iného predajcu, využite sekciu Kontakty na našej webstránke.

Zobraziť kontakty Motor-Car

Čo ak si chcem svoje vozidlo nakonfigurovať?

V tomto momente sú pre vás k dispozícii skladové nové, jazdené a predvádzacie vozidlá. Konfigurácia vlastného vozidla je možná po konzultácii s predajcom.

Môžem si vozidlo vyskúšať?

Počas súčasných opatrení - zatvorenie maloobchodu, nie je táto možnosť dočasne dostupná.

Ako podpíšem potrebné dokumenty a ako uhradím faktúru?

Naši predajcovia zabezpečia podpis kúpnej zmluvy a zaplatenie zálohy a plnej sumy online. Podpis kúpnej zmluvy môže prebehnúť aj formou e-mailovej komunikácie. V prípade, že si zvolíte financovanie, dohodneme jeho podmienky online. Rovnako vám pomôžeme aj s poistením vášho vozidla.

Ako prebehne odovzdanie vozidla?

Vaše nové vozidlo vám odovzdá predajca pred showroomom Motor-Car. Pri odovzdávaní vozidla budú dodržané všetky bezpečnostné a hygienické požiadavky, vrátane ochranných pomôcok.

V tejto situácii sme pristúpili ku zrýchlenému odovzdávaniu vozidiel, pri ktorom predajca nevysvetľuje zákazníkovi jednotlivé funkcie vozidla. Naši predajcovia sú však pripravení vysvetliť vám funkcie vášho vozidla online, napríklad formou videohovoru.

Bude moje vozidlo pri odovzdaní bezpečne čisté?

Pri odovzdávaní vozidiel dodržiavame všetky potrebné štandardy. Navyše, interiér vášho nového vozidla prejde pred odovzdaním dezinfekciou ozónom s certifikátom.

Ako si vozidlo prihlásim do evidencie?

Aj keď k vozidlu dostanete všetky potrebné dokumenty, nechajte to na nás - vaše nové vozidlo prihlásime do evidencie. Navyše, prvé prihlásenie vozidla je možné vykonať elektronicky. Na základe zákonných usmernení, v prípade predaja jazdeného vozidla prosíme zákazníka o dodanie úradne overeného splnomocnenia na odhlásenie vozidla.

Máte viac otázok? Neváhajte nás kontaktovať, sme tu pre vás.

Zobraziť kontakty Motor-Car

Zobraziť v mobilnej aplikácii: Áno

Zobraziť na portáli: Áno

Promovaná Novinka: Áno