ALFA ROMEO TONALE

ZAČIATOK NOVEJ ÉRY ALFY ROMEO

Funkčná krása

Dizajn kombinuje štylistické prvky Alfy Romeo, teraz novo interpretované v mene modernosti a funkčnosti, a charakteristický taliansky štýl. Bočný profil bol inšpirovaný modelom Alfa Romero GT a dokolane vyjadruje zmyslenosť a atletickú povahu vozidla.

   

Tonale sa vyznačuje výraznou trojuholníkovou maskou chladiča a full LED adaptívnymi svetlometmi Matrix 3+3, ktoré vytvárajú nezameniteľný štýl vzdávajúci hold originálnemu dizajnu Alfy Romeo. 20" kolesá Teledial z ľahkej zliatiny svojím dizajnom pripomínajú čísleník telefónu.

 

Zadná časť je charakteristická jedinečným "svetelným podpisom" Tonale. Talianska vlajka na vonkajších spätných zrkadlách nenecháva na pochybách, kde ležia korene modelu Tonale.

 

Vodič v centre všetkého

Tonale bolo navrhnuté a vyrobené s ohľadom na vodiča. Prestížne materiály a povrchové úpravy spolu s nečakaným podsvietením palubnej dosky vytvárajú nezameniteľnú atmosféru Alfa Romeo. Tonale prináša do sveta prémiových C-SUV taliansku pohostinnosť.

 

Športový a technicky vyspelý interiér bol navrhnutý s ohľadom na vodiča. "Teleskopický" prístrojový panel zvaný "Cannocchiale" s 12,3" plne digitálnou obrazovkou a 10,25" dotyková obrazovka vytvárajú pôsobivý zážitok z jazdy bez rozptyľovania. Vášeň je tu v dokonalej harmónii s bezpečnosťou. Bezchybne umiestnené LED svetlá vytvárajú skvelú náladu, ktorá je potrebná pre akúkoľvek cestu.

Zvoľte si dve rôzne teploty interiéru. Tonale bude automaticky udržiavať nastavený klimatický komfort, pretože vaše pohodlie je vždy na prvom mieste.

   

Prvotriedne technológie

Vďaka softvérovej architektúre novej generácie ponúka Tonale celý rad technologických inovácií. Je to vôbec prvé vozidlo, ktoré sa môže pochváliť certifikáciou NFT blockchain. Ekosystém integrovaných digitálnych služieb zaisťuje najlepší možný zážitok na palube aj mimo nej.

Služby Alfa connect

Vždy pripojený zážitok z jazdy
Nové služby Alfa Connect ponúkajú mnoho funkcií, ktoré vám zaistia najbezpečnejší a najprepojenejší zážitok Alfa Romeo. Mobilné aplikácie My Alfa Connect vám doslova vložia váš nový model Tonale do dlane. Nové služby umožňujú jednoduchú správu vozidla, nech už ste kdekoľvek.

Tonale Hybrid

Znovuobjavenie športovosti pre 21. storočie
Nový model Tonale predstavuje vstup Alfy Romeo do sveta elektrifikácie a je konkrétnym riešením udržateľnej budúcnosti. To všetko bez straty neobyčajného zážitku, aký jazda s Alfou Romeo predstavuje.

Jazdná dynamika

Umenie ovládnutia vozovky
Prirodzené a inštiktívne, presné a priame. Tonale vedie segment C-SUV v zmysle najpriamejšieho prevodu riadenia. V kombinácií s pokročilými systémami zavesenia predných kolies predstavuje nový štandard, ako by sa malo SUV správať na vozovke.

Buďte medzi prvými

Edizione speciale. Prvý krok do novej éry Alfy Romero.

Nová Alfa Romeo Tonale sa predstavuje v ohromujúcej verzií Edizione Speciale. Toto nové meradlo značky znovuobjavuje športovosť pre 21. storočie a prináša špičkové technológie pre nezameniteľný zážitok z jazdy.