Náš servis je tu pre vás

Aj v tejto komplikovanej situácii sa môžete spoľahnúť na naše servisné a popredajné služby. Sme pripravení pomôcť vám s opravou vášho vozidla, výberom príslušenstva alebo s dovozom náhradných dielov pre našich odberateľov.

Navštívte nás

Naše servisné strediská Motor-Car sú otvorené aj v týchto dňoch. Presné otváracie hodiny servisu vo vašom meste nájdete v našom ozname. 


Dezinfekcia interiéru vozidla ozónom

Volant, radiaca páka či iné ovládacie prvky: to všetko sú miesta, ktorých sa bežne dotýkate holými rukami. Uistite sa, že budú dokonale čisté a nechajte si vydezinfikovať interiér vozidla ozónom. Ako silný dezinfikant je ozón mimoriadne účinný pri eliminácii príčin vedúcich ku vzniku závadných plesní, baktérií, vírov či alergénov. Pre viac informácií o tejto službe kontaktujte našich servisných pracovníkov.

Objednať dezinfekciu online

Prezúvanie a výhodná ponuka pneumatík

V prvými jarnými dňami sa pomaly, ale isto blíži sezóna prezúvania pneumatík. Rezervujte si váš termín prezutia už dnes a vyhnite sa dlhému čakaniu. Naši servisní poradcovia vám ochotne poradia aj s výberom tých správnych pneumatík pre vaše vozidlo. Vyberte si vašu najbližšiu prevádzku Motor-Car a kontaktujte nás z pohodlia domova. 

Rezervovať (Bratislava - Zlaté Piesky) Rezervovať (Slovensko)

Bezplatná 20-minútová servisná prehliadka pre vozidlá Mercedes-Benz

20-minútová bezplatná servisná prehliadka raz ročne vo vopred dohodnutom termíne zahŕňa:

  • Kontrola podvozku a pneumatík
  • Preverenie stavu bŕzd a výfuku
  • Overenie platnosti STK a EK
  • Kontrola základnej výbavy
  • Kontrola poškodenia laku a čelného skla
  • Kontrola chladiacej a brzdovej kvapaliny

Ponuka platí pre všetky osobné vozidlá Mercedes-Benz prihlásené na Slovensku po 6. roku od 1. prihlásenia alebo od 160 000 km (podľa toho, čo nastane skôr), ktoré boli zakúpené na Slovensku ako nové alebo dovezené na Slovensko, a zároveň nie sú staršie ako 10 rokov.

Objednať prehliadku online