Otvárame nový showroom v Nitre

novinka-foto

Nový showroom Mercedes-Benz a KIA

7.12. otvárame v Nitre nový showroom značiek Mercedes-Benz a KIA.

Na jednom mieste ponúkame viacej príležitostí pre zákazníka, ktoré sa výborne dopĺňajú.  Showroom je navrhnutý podľa najnovších architektonických  trendov a vybavený najnovšími digitálnymi technológiami. S novým procesom predaja tak vytvárame úplne nový zážitok z kúpy auta.

 

NOVINKY, KTORÉ NA VÁS ČAKAJÚ 

Inovatívny koncept predaja

Pri vstupe do showroomu Vás uvíta Star asistent. Ten vás bude sprevádzať po showroome a podľa potreby zabezpečí produktového experta alebo predajcu. Ďalšia komunikácia bude prebiehať v konzultačnej miestnosti, ktorá sa plne prispôsobí konfigurácii vozidla. Celý proces predaja od prezentácie až po fakturáciu už bude prebiehať digitálne. 

Modernizácia servisu

To najlepšie, čo je v danom segmente dnes na trhu. Najnovšie technológie nám umožňujú šetriť elektrickú energiu, životné prostredie, byť oveľa efektívnejší, rýchlejší a hlavne odvádzať kvalitnejšiu prácu. S novinkami ako bezkontaktný príjem a výdaj vozidla zo servisu Vás budeme postupne zoznamovať. 

Ekosystém na elektromobilitu

Sme certifikovaní na servis elektrických vozidiel a samozrejme tým aj na prevádzku celého ekosystému zloženého z produktov, služieb, technológií orientovaných na elektrickú mobilitu. Naše stredisko disponuje až dvanástimi nabíjacími stanicami zaradenými aj do verejného  sektoru. Takže pri plánovaní dlhších trás s vašim elektromobilom môžete počítať aj s návštevou u nás.

Navštívte nový showroom Motor-Car Nitra do konca roka 2020 a budete zaradení do súťaže o auto na víkend.

Podmienky súťaže nájdete na stránke: https://motorcar.sk/sutazoautonavikend.pdf

Zobraziť v mobilnej aplikácii: Áno

Zobraziť na portáli: Áno

Promovaná Novinka: Áno