Všetky naše prevádzky sú opäť otvorené

novinka-foto

Oznam

Vážení zákazníci,

dovoľujeme si vás informovať, že i napriek zložitej situácii spojenej s COVID 19, zostáva pre vás servis aj predaj vozidiel plne k dispozícii. Naďalej budeme zabezpečovať komplexné služby tak, ako za bežných okolností. Poprosíme vás, pri vstupe do každej našej prevádzky dodržiavať všetky predpísané hygienické pravidlá a riadiť sa pokynmi našich pracovníkov.

Objednávať sa do servisu môžete na telefónnych číslach uvedených pri našich prevádzkach v záložke servis alebo priamo on-line cez webový formulár.

On-line objednávka do servisu  Online predaj

V prípade nehody či iných komplikácii na ceste naďalej pracuje náš 24-hodinový servis. Čísla k pomoci na ceste fungujú. V prípade nutnosti odtiahnuť vozidlo, bude prevezené do servisu, umiestnené a zabezpečené na nato určenom mieste. Ďalšie informácie k riešeniu poistnej udalosti vám poskytne personál v našom servise.

Dezinfekcia interiéru vozidla ozónom

Pripravili sme pre vás možnosť dezinfekcie interiéru vášho vozidla ozónomPre viac informácií o tejto službe prosím kontaktujte servisný personál na vybranej prevádzke.

Predaj a ponuka vozidiel

Predaj nových a jazdených vozidiel je opäť otvorený, naše showroomy a predajcovia sú vám plne k dispozícii. V opatreniach sme nepolavili a vzhľadom na pandemické opatrenia sú všetci naši predajcovia vybavení respirátormi, naše priestory a taktiež vozidlá pravidelne dezinfikujeme. Tešíme sa na vás. Zároveň ostáva funkčná naša webová stránka, kde si môžete pozrieť všetky naše nové, skladové, predvádzacie, či jazdené vozidlá a môžete požiadať o vypracovanie on-line ponuky, či si zarezervovať vozidlo.

Bližšie informácie o online predaji nájdete tu

Vážení zákazníci,

chceme vás v týchto zložitých podmienkach poprosiť o trpezlivosť a súčinnosť v poskytovaní služieb pre vás. Snažíme sa vám čo možno najviac zjednodušiť kontakt s nami tak, aby boli dodržané podmienky pre zachovanie bezpečnosti vás aj nás. Niekedy je to menej komfortné, ale veríme, že spoločným úsilím sa nám podarí všetko zvládnuť k vašej aj našej spokojnosti.

Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.

S pozdravom

Váš Motor-Car tím

Zobraziť v mobilnej aplikácii: Nie

Zobraziť na portáli: Nie

Promovaná Novinka: Áno